Стіл журнальний виготовлений з ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Сучасна комбінація кольорів дозволить створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати. Прямокутний столик із незвичайним дизайном стане прикрасою будь-якої кімнати. Завдяки великій кількості полиць-модулів, столик може бути вигідно використаний для зберігання різноманітних дрібних предметів, журналів та канцелярського приладдя.
Довжина ― 1000 мм.
Глибина ― 580 мм
Висота ― 480 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Вільха |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12016 |
| Висота | 480 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал стільниці | Ламіноване ДСП |
| Особливості | Додаткові полиці-модулі |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Журнальний стіл |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 1000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴



