
Стіл письмовий Компаніт Студент дуб сонома
4 203 ₴
- В наявності
- Код: 12233
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Письмовий стіл Студент виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Такий стіл стане робочим місцем, за яким школярі та студенти зможуть проводити багато часу. Багато висувних ящиків здатні вмістити багато необхідних у навчанні та роботі речей. Сучасний стиль столу гармонійно впишеться у будь-який інтер'єр.
Розміри:
Ширина ― 1155 мм
Глибина ― 550 мм
Висота ― 736 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Дуб сонома |
| Ширина | 1155 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 736 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12233 |
| Додаткові характеристики | 5 висувних шухляд |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Комп'ютерні столи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 203 ₴



