
Стіл письмовий Компаніт Учитель горіх экко
4 049 ₴
- В наявності
- Код: 12270
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Письмовий стіл Вчитель виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Стійкий по своїй конструкції стіл із двома тумбами та двома відкритими полицями під стільницею, розташований симетрично від центру. Ніші можна використовувати для паперу або інших предметів, які повинні бути під рукою. Такий стіл створить комфорт як в офісі, так і вдома.
Розміри:
Ширина ― 1300 мм
Глибина ― 600 мм
Висота ― 736 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Горіх |
| Ширина | 1300 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 736 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12270 |
| Додаткові характеристики | Відкриті полиці під стільницею, 2 тумби з полицями |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Комп'ютерні столи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 049 ₴


