
Стіл письмовий Компаніт Вчитель-2 вільха
5 575 ₴
- В наявності
- Код: 12275
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Письмовий стіл Вчитель-2 виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Завдяки високій функціональності, стіл може бути використаний як удома, так і в офісному приміщенні. Стіл оснащений двома тумбами з полицями та двома висувними ящиками, що забезпечить зручне зберігання канцелярії, письмового та навчального приладдя.
Розміри:
Ширина — 1400 мм
Глибина ― 600 мм
Висота ― 736 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Вільха |
| Ширина | 1400 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 736 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12275 |
| Додаткові характеристики | 2 викатні ящики, 2 тумби з полицями |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Комп'ютерні столи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 575 ₴



