
Ліжко Меблі Сервіс Вероніка 140 (каркас без ламелей) венге темний/април
5 492 ₴
- В наявності
- Код: 13492
Ліжко Вероніка 140 (каркас без ламель) виготовлене з ДСП, товщиною 16 мм. Ліжко доставляється у розібраному вигляді, у комплекті вся необхідна фурнітура, всі технічні отвори просвердлені, ліжко потрібно просто зібрати. Таке ліжко допоможе правильно та комфортно облаштувати інтер'єр спальні. Вона доповнить меблеву композицію та забезпечить міцний та комфортний сон.
Зверніть увагу! Ліжко НЕ включає основу (ламельний внесок) і матрац. Їх потрібно замовляти окремо.
Розміри:
Довжина ― 2036 мм.
Ширина ― 1464 мм
Висота ― 852 мм
Розмір спального місця: 1400х2000 мм.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Колір | Венге темний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13492 |
| Висота | 85,2 см |
| Довжина: | 203,6 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Розмір спального місця | 140 см х 200 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 146,4 см |
- Ціна: 5 492 ₴


