
Тумба ліжка Меблі Сервіс Ірис 1Ш (2 шт) Андерсон пайн/дуб золотий
3 955 ₴
- В наявності
- Код: 13659
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба ліжкова Ірис 1Ш виконана з ДСП, товщиною 16 мм. Тумба містить один висувний ящик і відкриту нішу над ним, що дозволить розмістити всі необхідні речі та навести лад у кімнаті. Така модель з легкістю впишеться в інтер'єр і стане гарним акцентом в оформленні кімнати.
* Продається тільки комплектом - по 2 шт. />Ширина ― 410 мм
Висота ― 470 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13659 |
| Висота | 47 см |
| Глибина | 41 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість ящиків | 1 |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Китай-пайн/дуб золотий |
| Ширина | 49 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 955 ₴


