
Пенал-вітрина Меблі Сервіс Ірис 1В1Д андерсон пайн
5 501 ₴
- В наявності
- Код: 13674
Пенал-вітрина Ірис 1В1Д виготовлений із ДСП товщиною 16 мм. Пенал містить одне відділення з трьома полицями за скляними дверцятами. Внизу виробу розташоване одне закрите відділення. Подібний предмет меблів можна використовувати як для зберігання різних дрібних дрібниць, так і для виставлення на показ естетично красивих і значущих речей. Вітрина стане окрасою кімнати та допоможе з користю використовувати вільний простір.
Розміри:
Ширина ― 703 мм
Глибина ― 430 мм
Висота ― 1976 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13674 |
| Тип | Стелажі |
| Висота | 1976 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Матеріал полиць | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 703 мм |
- Ціна: 5 501 ₴

