
Пенал Меблі Сервіс Фантазія 1Д венге темний/самоа
3 896 ₴
- В наявності
- Код: 13712
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал Фантазія 1Д виконаний із ДСП, товщиною 16 мм. Пенал містить одне закрите відділення із чотирма полицями. Компактна конструкція з дверима здатна розмістити на своїх полицях велику кількість речей. Такий пенал стане необхідним предметом інтер'єру та впишеться у простір будь-якої кімнати.
Розміри:
Ширина ― 450 мм
Глибина ― 561 мм
Висота ― 2160 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Висота | 2160 мм |
| Глибина | 561 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Колір | Венге темний |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13712 |
| Тип | Стелажі |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Матеріал полиць | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 896 ₴

