
Стіл письмовий Меблі Сервіс Фантазія 2Д2Ш венге темний/самоа
4 303 ₴
- В наявності
- Код: 13718
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл письмовий Фантазія 2Д2Ш виготовлений з ДСП, товщиною 16 мм. Стіл складається з двох тумб з висувним ящиком і закритим відділенням з полицею, в кожній з тумб. Під стільницею розташована полиця для клавіатури. Надійний та добротний стіл з просторою стільницею та місцем зберігання необхідного приладдя для роботи. Він забезпечить продуктивну діяльність і легко впишеться в робочу зону кімнати.
Розміри:
Ширина ― 1502 мм
Глибина ― 598 мм
Висота ― 744 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Ширина | 1502 мм |
| Колір | Венге темний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 744 мм |
| Глибина | 598 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13718 |
| Додаткові характеристики | Висувні ящики, закриті відділення з полицею, полиця для клавіатури |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Комп'ютерні столи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 303 ₴

