
Шафа 3-х дверна Еверест Соната-1200 венге + біла
7 029 ₴
- В наявності
- Код: 13796
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа 3-х дверна Еверест Соната-1200 виконана з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм. Шафа містить три розстібні двері, за якими розташовуються два відділення. Відсік зліва містить штангу для одягу та полицю для речей над нею, праворуч розмістилося відділення з полицями. Подібна конфігурація із зручною системою зберігання вмістить велику кількість речей та ефектно заповнить вільний простір кімнати.
Розміри:
Ширина - 1200 мм. Глибина - 500 мм. Висота - 2050 мм.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Тип | Шафа |
| Колір | Венге + білий |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13796 |
| Висота | 205 см |
| Глибина | 50 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 7 днів. Доставка Київ, Харків та Одеса кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — Запобігання 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість дверей | 3 |
| Матеріал каркаса | ЛДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 029 ₴

