
Шафа кутова Еверест Соната-700 сонома + біла
4 973 ₴
- В наявності
- Код: 13803
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа кутова Еверест Соната-700 виконана з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм. Шафа містить одні розстібні двері. Внутрішнє наповнення – штанга для одягу та полиця для речей над нею. Така шафа заощадить простір кімнати, зайнявши вільний кут у приміщенні. Він стане зручним та практичним елементом в оформленні інтер'єру.
Розміри:
Ширина - 700 мм. Глибина - 700 мм. Висота - 2050 мм.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13803 |
| Висота | 205 см |
| Глибина | 70 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 7 днів. Доставка Київ, Харків та Одеса кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — Запобігання 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість дверей | 1 |
| Матеріал каркаса | ЛДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 70 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 973 ₴



