
Комод для речей Меблі Сервіс Кім 4Ш сан-ремо/дуб карі білий
5 357 ₴
- В наявності
- Код: 13828
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод для речей Кім - корпус та фасади виготовлені з ДСП товщиною 16 мм. Комод містить чотири висувні ящики, які впорядкують зберігання речей. Така модель стане обов'язковим елементом спальні і підкреслить стиль та особливість інтер'єру обраного приміщення.
Розміри:
Ширина ― 1028 мм
Глибина ― 401 мм
Висота ― 912 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13828 |
| Тип | Комод |
| Висота | 91,2 см |
| Глибина | 40,1 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість ящиків | 4 |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 102,8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 357 ₴

