Комод виконаний із ламінованого ДСП, товщиною 16 мм. Комод складається з трьох висувних ящиків та однієї відкритої ніші. Подібна модель призначена для зберігання дрібних предметів одягу, білизни, домашнього текстилю та особистих речей. На такому комоді також можна розмістити сувеніри, аксесуари та освітлювальні прилади. Такий предмет меблів є зручним для щоденного використання.
Розміри:
Довжина ― 600 мм.
Глибина ― 370 мм
Висота ― 920 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13972 |
| Тип | Комод |
| Висота | 92 см |
| Глибина | 37 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Предоплата 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 250 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість ящиків | 3 |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Вільха |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 504 ₴



