
Письмовий стіл Декан-3 Компаніт горіх Екко
5 643 ₴
- В наявності
- Код: 13996
Письмовий стіл Декан-3 виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Стіл містить простору стільницю, дві тумби з трьома висувними ящиками і однією відкритою нішою в кожній. Подібний предмет меблів здатний розмістити зошити, книги, папери, канцелярське та письмове приладдя. Така модель зручна та функціональна у використанні, ідеально впишеться в інтер'єр робочої зони та дозволить грамотно організувати простір.
Розміри:
Ширина ― 1400 мм
Глибина ― 600 мм
Висота ― 736 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Ширина | 1400 мм |
| Колір | Горіх |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 736 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13996 |
| Додаткові характеристики | Висувні ящики, відкриті ніші, відділення з полицею |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Предоплата 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 250 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал | ЛДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Комп'ютерні столи |
- Ціна: 5 643 ₴


