
Шафа розстібна з ящиками Компаніт Шафа-13 сонома
7 779 ₴
- В наявності
- Код: 14027
Шафа розстібна з ящиками Шафа-13 виготовлена з ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Шафа містить три розстібні двері і два зовнішні висувні ящики. Внутрішнє наповнення лівого відсіку – штанга для речей, правого – чотири полиці для одягу. Така модель стане оптимальним місцем для зберігання речей, текстилю, білизни та інших необхідних предметів одягу та побуту. Подібна шафа стильна, комфортна і зручна у щоденному використанні.
Розміри:
Ширина - 900 мм
Глибина - 464 мм
Висота - 1950 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Сонома |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 14027 |
| Висота | 195 см |
| Глибина | 46,4 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість дверей | 3 |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 7 779 ₴


