Тумба Навісна-1 МГ-2 виконана з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм. Така тумба містить одне закрите відділення з полицею та дві полиці за скляними дверцятами, на яких можна зберігати різноманітні необхідні речі та предмети декору. Досить містка модель, яка не займе багато місця в кімнаті, і стане зручним предметом інтер'єру.
Розміри:
Довжина ― 600 мм
Ширина ― 320 мм
Висота ― 800 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Вільха |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 14257 |
| Висота | 80 см |
| Глибина | 32 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Полиця для речей |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴



