Ноутбук HP EliteBook 6475b 14 AMD A-Series 4 Гб 128 Гб Refurbished
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 1599395788 |
| Відеокарта | Radeon HD 7520G, 512 MB, швидкість ядра: 686 MHz, швидкість пам'яті: 800 MHz, DDR3 |
| Экран | 14” |
| Жесткий диск | 320 GB SATA |
| Оперативная память | 4 GB |
| Порти | 1 Express Card 54мм, 2 USB 2.0, 2 USB 3.0 / 3.1 Gen1, 1 Firewire, 1 VGA, 1 DisplayPort, 1 Kensington Lock, 1 eSata, аудіо підключення: Line Out, мікрофон, Reader: SD / MMC, 1 Reader відбитків пальців, Датчики: Датчик удару HDD |
| Процессор | AMD A6-4400M, 2 ядра по 2.7-3.2GHz |
| Состояние | Refurbished |
Информация для заказа
- Цена: 9 580 ₴







