Ноутбук Dell Latitude 5480 14 Intel Core i5 8 Гб 128 Гб Refurbished
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Пользовательские характеристики | |
| 8GB DDR4 | SSD 128GB |
| Артикул | 1599396244 |
| Вес | 1.6 кг г |
| Відеокарта | Intel HD Graphics 520 |
| Дисплей | 14" (1366x768) HD TN |
| Оперативная память | 8GB DDR4 |
| Процессор | Intel Core i5-6200U 2,3 -2,8 GHz |
| Роз’єми та порти | 3 x USB 3.0 (1 з підтримкою PowerShare)/1 x USB Type-C/VGA/HDMI/LAN (RJ-45)/комбінований аудіороз'єм для навушників/мікрофона/SD кардридер |
| Состояние | Refurbished |
Информация для заказа
- Цена: 12 999 ₴







