
Комод для спальні Эверест К-2 Телескопи 80х45х85 см венге темний
3 466 ₴
- В наявності
- Код: 15081
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Має 3 місткі висувні ящики і одне відділення для зберігання постільної білизни, подушок та лдеял, яке закривається дверима. Матеріал виготовлення корпусу та фасадів комода - ламіноване ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Комод відмінно підійде як для дорослої спальні спальні так і для дитячої кімнати.
Розміри:
Ширина ― 800 мм Глибина ― 450 мм Висота ― 850 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15081 |
| Тип | Комод |
| Висота | 85 см |
| Глибина | 45 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання 3-5 днів. Доставка Нова Пошта — підписка 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Кількість ящиків | 3 |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Венге темний |
| Ширина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 466 ₴


