
Комод для речей Эверест Бриз К-6 Телескопи 130х38х73 см сонома трюфель
4 554 ₴
- В наявності
- Код: 15099
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод Бриз К-6 виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Ідеально впишеться у Ваш інтер'єр та допоможе зберігає всі речі на своїх місцях. Комод повністю засвердлений та розмічений, це дозволить Вам легко його зібрати самому, заощадивши Ваші гроші. Комод Бриз К-6 виготовлений з ламінованої ДСП плити швейцарського концерну Swiss Krono Group, яка відповідають усім екологічним вимогам Євросоюзу. Висота ― 725 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15099 |
| Тип | Комод |
| Висота | 73 см |
| Глибина | 38 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання 3-5 днів. Доставка Нова Пошта — підписка 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Кількість ящиків | 4 |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Сонома трюфель |
| Ширина | 130 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 554 ₴



