
Тумба для взуття Эверест Тандем ЛВ 90х38х70 см венге темний
2 093 ₴
- В наявності
- Код: 15115
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба для взуття Еверест Тандем виконана з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Такий предмет взуття організує місце зберігання взуття і внесе кімнату індивідуальність і комфорт. Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричному впакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Колір | Венге темний |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15115 |
| Тип | Тумба |
| Висота | 70 см |
| Глибина | 38 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання 3-5 днів. Доставка Нова Пошта — підписка 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал | ЛДСП |
| Розміри | 900х380х700 мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Ширина | 90 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 093 ₴


