Шафа для ванної кімнати
Корпус та фасади виготовлені з ДСП. Складається з нижньої відкритої секції та верхньої частини з полицями.
Розміри:
Ширина - 640 мм
Глибина - 316 мм
Висота - 1830 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15157 |
| Висота | 183 см |
| Глибина | 31.6 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Кількість дверей | 2 |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Бук |
| Ширина | 64 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴



