Стелаж Компаніт П-34 виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16 мм
Розміри:
Ширина ― 596 мм
Глибина ― 275 мм
Висота ― 893 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15179 |
| Тип | Стелажі |
| Висота | 893 мм |
| Глибина | 275 мм |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Матеріал полиць | Ламінована деревна плита |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Бук |
| Ширина | 596 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴



