
Стелаж-гірка Компанит КШ 20 140,2х29,2х141,4 см Альба білий
3 018 ₴
- В наявності
- Код: 15271
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стелаж-гірка КШ-20 виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Пенал можна використовувати як для дому, так і для офісу, зберігати папки зі звітами або використовувати для оформлення зони бібліотеки у вітальні. Розміри:
Ширина ― 1402 мм
Глибина ― 292 мм
Висота ― 1414 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15271 |
| Тип | Стелажі |
| Висота | 1414 мм |
| Глибина | 292 мм |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Предоплата 10%. Доставка кур'єр по г. Київ. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Матеріал полиць | Ламінована деревна плита |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Альба білий |
| Ширина | 1402 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 018 ₴


