
Стелаж Компанит КШ 21 73х33х109,4 см Альба білий
2 229 ₴
- В наявності
- Код: 15278
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стелаж КШ-21 виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Пенал можна використовувати як для дому, так і для офісу, зберігати папки зі звітами або використовувати для оформлення зони бібліотеки у вітальні. Розміри:
Ширина ― 730 мм
Глибина ― 330 мм
Висота ― 1094 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15278 |
| Тип | Стелажі |
| Висота | 1094 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Матеріал полиць | Ламінована деревна плита |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Альба білий |
| Ширина | 730 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 229 ₴


