
Двоспальне ліжко Эверест Лайт-1400 Щит ДСП 150х211,5х94 см німфєя альба
7 843 ₴
- В наявності
- Код: 15427
Двоспальне ліжко Лайт – елемент модульної системи. Лінії та форми колекції "Лайт" відображають дух сучасності, а відсутність видимих ручок додає меблів витонченості та гармонії. Серія Лайт – це не просто меблі, це модульна концепція, де кожен елемент – шафа, комод, тумба – є будівельним блоком для ваших ідей.
Зверніть увагу! Вартість Ліжка НЕ включає матрац. Його потрібно замовляти ОКРЕМО.
Розміри:
Довжина ― 2115 мм
Ширина ― 1500 мм
Висота ― 940 мм
Розмір спального місця: 1400х2000 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Колір | Німфея Альба |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15427 |
| Висота | 94 см |
| Довжина: | 211,5 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання 3-5 днів. Доставка Нова Пошта — підписка 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Розмір спального місця | 140 х 200 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 7 843 ₴







