
Пенал закритий Эверест Лайт ПЛ-1 45х38х208 см сонома
3 640 ₴
- В наявності
- Код: 15445
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал Лайт ПЛ-1 – елемент модульної системи. Лінії та форми колекції "Лайт" відображають дух сучасності, а відсутність видимих ручок додає меблів витонченості та гармонії. Серія Лайт - це не просто меблі, це модульна концепція, де кожен елемент - шафа, комод, тумба - є будівельним блоком для ваших ідей.
Висота ― 2080 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричному впакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Колір | Сонома |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15445 |
| Тип | Стелажі |
| Висота | 208 см |
| Глибина | 38 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання 3-5 днів. Доставка Нова Пошта — підписка 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал каркаса | ЛДСП |
| Матеріал полиць | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 640 ₴





