
Комод для речей Компанит 3М 61х38х69 см Дуб крафт золотий
2 570 ₴
- В наявності
- Код: 16566
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод виконаний з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм. Комод є незамінним елементом для будь-якої кімнати. Комод 3М можна використовувати для зберігання білизни або особистих речей, а якщо поставити в дитячій - ваше маля з ранніх років буде звикати до порядку.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричному впакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16566 |
| Тип | Комод |
| Висота | 69 см |
| Глибина | 38 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Кількість ящиків | 3 |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Ширина | 61 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 570 ₴

