
Односпальне ліжко Компанит 80 202,4х84,5х80 см Дуб крафт золотий
4 424 ₴
- В наявності
- Код: 16610
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Односпальне ліжко Компаніт забезпечать вам приємний, здоровий сон і чудово впишеться в інтер'єр вашої спальні. Підставою для матраца служить цілісний лист ДСП, що дозволить використовувати будь-який тип матраца.
Розміри:
Довжина ― 2024 мм
Ширина ― 845 мм
Висота ― 800 мм
Спальне місце 800*2000 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16610 |
| Висота | 80 см |
| Довжина: | 202.4 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Комплектація | без матраца |
| Матеріал каркаса | Ламіноване ДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Основа під матрац | ДСП |
| Розмір спального місця | 80 х 200 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Ширина | 84.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 424 ₴

