
Шафа з полицями Компанит МГ 1 80х51,6х203 см Дуб крафт золотий
6 769 ₴
- В наявності
- Код: 16631
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа з полицями МГ-1 виготовлена з ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Шафа містить одні двері. Внутрішнє наповнення – штанга для одягу та полиці для речей вгорі та внизу. Праворуч від закритого відділення розташовані чотири відкриті полиці, які розмістять предмети інтер'єру, книги, сувеніри, необхідні речі та інші дрібниці в легкій доступності. Міцна і красива шафа, яка виконає відновлювальну функцію - зберігання речей і додасть завершеність інтер'єру кімнати.
Розміри: Ширина - 800 мм Глибина - 516 мм Висота - 2030 мм
у фабричній упаковці. фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16631 |
| Висота | 203 см |
| Глибина | 51,6 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Кількість дверей | 1 |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 769 ₴

