
Тумба навісна 2 Компанит МГ 2 60х32х80 см Дуб крафт золотий
2 216 ₴
- В наявності
- Код: 16633
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба Навісна-2 МГ-2 виконана з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм. Така тумба містить одне закрите відділення з полицями, які добре підходять для зберігання книг, канцелярії, домашнього начиння, гарних дрібниць та особистих речей. Подібна модель стане прикрасою кімнати і прекрасним початком для вибору інших предметів меблювання обраного приміщення.
в упаковці. фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16633 |
| Висота | 80 см |
| Глибина | 32 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Полиця для речей |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 216 ₴

