
Стіл комп'ютерний Компанит Комфорт 5 126,8х650х103,8 см Дуб крафт золотий
5 737 ₴
- В наявності
- Код: 16776
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл комп'ютерний Комфорт-5 виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Стіл оснащений великою кількістю відкритих полиць, ніш та висувних ящиків, що дозволить утримувати робоче місце в порядку, не захаращуючи його. У своїй конструкції має відсік для системного блоку та висувну полицю під клавіатуру. Такий стіл гармонічно впишеться в інтер'єр кімнати як дорослої, так і дитини. Ширина ― 1268 мм Глибина ― 650 мм
Висота ― 1038 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Ширина | 1268 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 1038 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16776 |
| Додаткові характеристики | Відкриті ніші, полиця під системний блок, полиці над стільницею, три шухляди, полиця під клавіатуру |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Комп'ютерні столи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 737 ₴

