
Стіл комп'ютерний Компанит Менеджер 140х59,8х142,2 см Дуб крафт золотий
7 723 ₴
- В наявності
- Код: 16777
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл комп'ютерний Менеджер з виготовлення з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Стіл обладнаний висувними ящиками, передбачено місце для системного. блоку та монітора Висувна площина для клавіатури дозволяє зекономити місце на письмовому столі.
Розміри:
Ширина ― 1400 мм
Глибина ― 598 мм
Висота ― 1422 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Ширина | 1400 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 1422 мм |
| Глибина | 598 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16777 |
| Додаткові характеристики | шухляди, полиця для системного блока, висувна клавіатура |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Комп'ютерні столи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 723 ₴

