
Стіл комп'ютерний Компанит СКМ 2 110,2х60х86,6 см Дуб крафт золотий
3 056 ₴
- В наявності
- Код: 16784
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл комп'ютерний СКМ-2 виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Зручний та практичний стіл з висувною полицею під клавіатуру, тумбою з полицями та місця під системний блок та монітор. Такий стіл дозволить розмістити все необхідне для роботи і гармонійно впишеться в обстановку робочої зони кімнати. Ширина ― 1102 мм Глибина ― 600 мм Висота ― 866 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричному впакуванні. фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Ширина | 1102 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 866 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16784 |
| Додаткові характеристики | Полиця над стільницею для монітора, полиця під системний блок, полиця під клавіатуру, тумба з полицями зліва |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Комп'ютерні столи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 056 ₴

