
Стіл комп'ютерний Компанит СКМ 7 100х55х76,6 см Дуб крафт золотий
4 548 ₴
- В наявності
- Код: 16788
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл комп'ютерний СКМ-7 виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. дизайн столу дозволить легко вписати його в будь-який інтер'єр. Така модель не займає багато місця, але також містить полиці під клавіатуру і системний блок, що звільнить місце на робочому столі, а також місткі висувні ящики і відкриту полицю під стільницею для різних необхідних речей.
Розміри: Ширина ― 1000 мм Глибина ― 550 мм Висота ― 766 ммМеблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Ширина | 1000 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 766 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16788 |
| Додаткові характеристики | Полиця під системний блок, полиця під клавіатуру, полиця під стільницею, два висувні ящики |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Комп'ютерні столи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 548 ₴

