
Стіл кухонний розкладний Компанит КС 5 120х70х73,6 см Дуб крафт золотий
3 831 ₴
- В наявності
- Код: 16805
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл виконаний з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм.
Розміри:
Ширина - 1200 мм
Глибина - 700 мм
Висота - 736 мм
Розміри в розкладеному вигляді:
Ширина - 1640 мм< Глибина - 700 мм
Висота - 736 мм Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричному впакуванні. фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16805 |
| Тип | Обідні столи |
| Висота | 736 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Особливості | Розкладний |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 1200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 831 ₴

