
Стіл письмовий Компанит Вчитель 3 140х60х73,6 см Дуб крафт золотий
7 425 ₴
- В наявності
- Код: 16825
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Письмовий стіл Вчитель-3 виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Дана модель відрізняється своєю місткістю, тому що складається з двох тумб, кожна з яких містить по 4 висувні ящики, і одного ящика викочування під центром стільниці. Такий стіл здатний вмістити канцелярію, папери, підручники та інші необхідні для роботи предмети.
у розібраному вигляді у фабричній упаковці. фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Ширина | 1400 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 736 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16825 |
| Додаткові характеристики | 9 висувних шухляд |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Стіл письмовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 425 ₴

