Розстібна Шафа-8 виготовлена з ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Шафа містить одні двері і п'ять відкритих полиць зліва від дверей Внутрішнє наповнення - полиці для речей. Шафа не є об'ємною, не захаращує приміщення, чудово вписується в інтер'єр. Крім того, відкриті полиці місткі, за рахунок великої кількості , зручні для зберігання книг та предметів інтер'єру.
Висота - 2150(1950) мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Тип | Шафа |
| Колір | Дуб |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16903 |
| Висота | 215 см |
| Глибина | 46.4 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Кількість дверей | 1 |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴


