
Односпальне ліжко з ящиками Компанит 90+2 204,2х94,4х65 см Бетон
6 600 ₴
- В наявності
- Код: 17016
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Односпальне ліжко Компаніт забезпечать вам приємний, здоровий сон і чудово впишеться в інтер'єр вашої спальні. Підставою для матраца служить цілісний лист ДСП, що дозволить використовувати будь-який тип матраца. Ліжко має 2 висувні ящики, які послужать нішою для білизни.
Розміри:
Довжина - 2042 мм
Ширина - 944 мм
Висота - 650 мм
Спальне місце 900*2000 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричному впакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17016 |
| Висота | 65 см |
| Довжина: | 204.2 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Комплектація | без матраца |
| Матеріал каркаса | Ламіноване ДСП |
| Ніша для білизни | 2 |
| Основа під матрац | ДСП |
| Розмір спального місця | 90 х 200 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Колір | Бетон |
| Ширина | 94.4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 600 ₴

