
Тумба Навісна 3 Компанит МГ 6 100х28х105,1 см Бетон
2 106 ₴
- В наявності
- Код: 17055
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба Навісна-3 Компаніт МГ-6
Полиця виконана з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм.
Розміри:
Довжина ― 1200 мм Ширина ― 280 мм Висота ― 1051 мм Меблі доставляється в розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для складання, схема виробу. Відчини для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17055 |
| Висота | 105,1 см |
| Глибина | 28 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Полиця для речей |
| Колір | Бетон |
| Ширина | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 106 ₴

