
Стіл письмовий Декан Компанит 110х60х73,6 см Бетон
3 963 ₴
- В наявності
- Код: 17157
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Письмовий стіл Декан виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Стіл містить простору стільницю, тумбу з трьома висувними ящиками і однією відкритою нішою , які розмістять книги, папери, канцелярське та письмове приладдя. Така модель дозволить максимально ефективно використовувати простір кімнати та створить ідеальне місце для роботи та навчання.
Розміри: Ширина ― 1100 мм
Висота ― 736 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Ширина | 1100 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 736 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17157 |
| Додаткові характеристики | Шухляди, відкрита ніша |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал | ЛДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Комп'ютерні столи |
| Колір | Бетон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 963 ₴

