
Стіл письмовий Декан 2 Компанит 130х60х73,6 см Бетон
5 067 ₴
- В наявності
- Код: 17158
Письмовий стіл Декан-2 виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Стіл містить простору стільницю, дві тумби, одна з яких представлена трьома висувними ящиками та однією відкритою нішою, друга - закритим відділенням з полицею та відкритою нішою над ним. Такий стіл не займе багато місця, але досить місткий і комфортно розмістить все письмове приладдя, канцелярію, книги та інші необхідні для роботи предмети.
Ширина ― 1300 мм
Глибина ― 600 мм
Висота ― 736 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Ширина | 1300 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 736 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17158 |
| Додаткові характеристики | Шухляди, відкриті ніші |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал | ЛДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Комп'ютерні столи |
| Колір | Бетон |
- Ціна: 5 067 ₴

