
Стіл комп'ютерний Компанит СКМ 3 141,8х60х86,7 см Бетон
3 285 ₴
- В наявності
- Код: 17187
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл комп'ютерний СКМ-3 виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Модель забезпечена полицею для клавіатури, монітора та системного блоку, а також тумбою з полицями, яка зможе розмістити папери, книги та інші необхідні для роботи дрібниці.
Розміри:
Ширина ― 1418 мм
Глибина ― 600 мм
Висота ― 867 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Ширина | 1418 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 867 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17187 |
| Додаткові характеристики | Полиця над стільницею для монітора, полиця під системний блок, полиця під клавіатуру, тумба праворуч, відкрита полиця |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Комп'ютерні столи |
| Колір | Бетон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 285 ₴

