
Стіл кухонний розкладний Компанит КС 4 90х59х73,2 см Бетон
3 462 ₴
- В наявності
- Код: 17206
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус виготовлений з ДСП.
Розміри:
Ширина - 900 мм
Глибина - 590 мм
Висота - 732 мм
Розміри в розкладеному вигляді: Ширина - 1180 мм Глибина - 900 мм Висота - 716 мм Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17206 |
| Тип | Обідні столи |
| Висота | 732 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Особливості | Розкладний |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Форма | Прямокутний |
| Колір | Бетон |
| Ширина | 900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 462 ₴

