
Стіл письмовий Компанит Студент 115,5х55х73,6 см Бетон
4 371 ₴
- В наявності
- Код: 17222
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Письмовий стіл Студент виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Такий стіл стане робочим місцем, за яким школярі та студенти матимуть змогу проводити багато часу. Багато висувних ящиків здатні вмістити багато необхідних у навчанні та роботі речей. Сучасний стиль столу гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.
Розміри:
Ширина ― 1155 мм
Глибина ― 550 мм
Висота ― 736 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Ширина | 1155 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 736 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17222 |
| Додаткові характеристики | 5 висувних шухляд |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Комп'ютерні столи |
| Колір | Бетон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 371 ₴

