
Стіл письмовий Компанит Учень 3 120х60х73,8 см Бетон
2 398 ₴
- В наявності
- Код: 17224
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Письмовий стіл Учень-3 виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Стіл прямокутної форми зручно розмістить письмове приладдя, а у відкритих нішах можна зберігати папери, книги та інші необхідні предмети, які повинні бути під рукою. Така модель з відкритими поличками допоможе сформувати навички правильної організації робочого простору та налаштує на комфортну роботу.
Глибина ― 600 мм
Висота ― 738 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Ширина | 1200 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 738 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17224 |
| Додаткові характеристики | Відкриті полиці під стільницею |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Комп'ютерні столи |
| Колір | Бетон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 398 ₴

