
Стіл письмовий Компанит Школяр 100х54,5х73,6 см Бетон
2 664 ₴
- В наявності
- Код: 17231
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Письмовий стіл Школяр виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Конструкція столу включає зручну відкриту нішу під стільницею, де легко можна розмістити письмове приладдя, книги, папери, і дві висувні ящики, які вмістять канцелярію, і все необхідне для роботи. Такий стіл буде гармонійно виглядати в будь-якому інтер'єрі.
Ширина ― 1000 мм
Глибина ― 545 мм
Висота ― 736 мм
у фабричному впакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Ширина | 1000 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 736 мм |
| Глибина | 545 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17231 |
| Додаткові характеристики | 2 висувні шухляди, ніша під стільницею праворуч |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Комп'ютерні столи |
| Колір | Бетон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 664 ₴

