Розкладний стіл-книжка - 8
Корпус виготовлений з ДСП. Завдяки компактним розмірам, стіл-книжка у зібраному вигляді займає малу частину площі кімнати. А у розкритому стані за столом можуть комфортно розміститися 10-12 чоловік.
Розміри:
Ширина ― 932 мм
Глибина ― 600 мм
Висота ― 736 мм
У розкладеному вигляді ― 1622х600 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для складання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17242 |
| Тип | Обідні столи |
| Висота | 736 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Додаткові характеристики | Полиця під клавіатуру, полиця під системний блок, відкрита полиця |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Комп'ютерні столи |
| Колір | Бетон |
| Ширина | 932 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴


