
Тумба приліжкова Компанит ПКТ 2 38х38х57 см Бетон
2 365 ₴
- В наявності
- Код: 17265
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус та фасади виготовлені з ДСП. Це потрібний елемент комфортабельного інтер'єру спальні. Тумби призначені для зберігання речей, які є невід'ємною частиною життя будь-якого
АБС ― кромка має підвищену міцність, механічну та термічну витривалість.
Розміри:
Довжина ― 380 мм
Ширина ― 380 мм
Висота ― 570 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17265 |
| Висота | 57 см |
| Глибина | 38 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Кількість ящиків | 2 |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Бетон |
| Ширина | 38 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 365 ₴

