
Шафа з ящиками Компанит Шафа 4 73,7х53,6х212 см Бетон
6 929 ₴
- В наявності
- Код: 17301
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Орна Шафа-4 виготовлена з ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Шафа має два розстібні двері та 2 висувні ящики. Внутрішнє наповнення містить зверху полицю для речей, під нею штанга для одягу.
Розміри:
Ширина - 737 мм
Глибина - 536 мм
Висота - 2120 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17301 |
| Висота | 212 см |
| Глибина | 53.6 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Кількість дверей | 2 |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Бетон |
| Ширина | 73.7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 929 ₴

